Vali Konakları

Proje Hakkında

Vali Konakları 2; Yeryüzü cenneti Antalya’nın en gözde bölgelerinden olan Döşemealtı’nda yükselmektedir. Daha önce aynı bölgede yapmış olduğumuz  222 konuttan oluşan Vali Konakları birinci etabımızda yaşam başladı.

Vali Konaklarında  üyelerimize elit bir yaşam sunuyoruz. Bakanlarımız, Valilerimiz, üst düzey Hakim – Savcılarımız, Bürokratlarımızın, Profesörlerimizin ve önde gelen İş Adamlarımızın üye olduğu kooperatifimizde şeffaflık temel ilkemizdir.

Merkeze göre 5-6 derece daha serin olmasının yanında nem oranı Antalya merkeze göre oldukça düşük olması, betonlaşmanın, gürültü kirliliğinin olmaması, kişi başına düşen yeşil alanın çok yüksek olması, doğayla iç içe olması bölgemizin en önemli avantajlarından biridir.

Özellikle yerel yönetimin 3 kattan fazla imar vermediği bölgede; sizlere aileniz ve sevdiklerinizle kent hayatını ve Antalya’nın doğal güzelliklerini bir arada yaşama imkanı sunuyoruz.

Antalya merkeze ve denize araçla 15 dakika, Havaalanına 20 dakika, Akdeniz Üniversitesi Hastanesine 10 dakika, Akdeniz Uluslararası Üniversiteye 3 dakika  uzaklıkta yer alan Vali konakları 2,  125.000 m2 lik bir arazi üzerinde 420 konut  ve 30 adet Sosyal tesisten oluşmaktadır. 30 sosyal tesisi ile Antalya’nın en kapsamlı sosyal tesisine sahip olmasının yanı sıra Türkiyenin tarih konseptine sahip ilk sitesidir.

Galeri

Tanıtım

Tanıtım

Tanıtım

Lansman

Konum